Į Jūsų dyzelinio automobilio kuro baką pateko vanduo?

Jeigu Jums nepatogiu metu pasibaigė degalai ir Jūs buvote priversti pasipildyti įtartinos kokybės dyzeliniais degalais iš atsitiktinio šaltinio, o po kurio laiko variklis pradėjo blogai dirbti, lėtai numesdinėti arba, atvirkščiai, blogai didinti apsukas, tai įmanoma, kad į degalus pateko vanduo.

Nupilkite nusistovėjusius degalus iš kuro filtro į švarų indą ir patikrinkite, ar nėra degaluose vandens. Jeigu degaluose yra vanduo, būtina kaip galima greičiau išpumpuoti iš bako degalus su vandeniu, prapūsti degalų sistemos žarnas suspaustu oru, pakeisti kuro filtrą.

Jeigu tai nutiko toli nuo dirbtuvių, tai kelyje būtina laikas nuo laiko bent nupylinėti nusistovėjusius degalus iš kuro filtro.

Patekus vandeniui į kuro siurblį, šio detalės labai greitai koroduoja. Kuro siurblio ir purkštuvų precizinių mazgų tarpelis yra kelių mikronų, todėl patekus vandeniui dažnai užstringa ir lūžta kuro siurblio plunžeris, taip pat užstringa

purkštukų adatos. Ypač didelė šių gedimų tikimybė yra po to, kai automobilis kurį laiką pastovi su nedirbančiu varikliu – paprastai tai atsitinka kitą rytą po naktinio stovėjimo.

Jeigu atsirado pirmieji užstrigimo ir siurblio dozatoriaus ar purkštukų adatų judėjimų pažeidimų požymiai, tai būtina nedelsiant išrinkinėti kuro siurblį ir purkštuvus ir kruopščiai pašalinti atsiradusius korozijos židinius, poliruoti ir paruošti detalių paviršių, keisti labai sukorodavusias detales.

Visa tai daryri rekomenduojama specializuotose dirbtuvėse, kuriose remontuojama kuro aparatūra.

Jeigu Jums vis dėlto nepavyko laiku pašalinti vandenį ir prasidėjo negrįžtamieji gedimų procesai, atvykite pas mus ir mūsų specialistai būtinai Jums padės. Jūs taip pat galite gauti konsultaciją arba užsirašyti pas mus automobilio remontui telefonu
+370 5 2152522
.
1
2
3
4
5
6
7