Jūs per klaidą užpylėte į dyzelinį automobilį benziną?

Jei po degalų užpylimo Jūsų automobiliui dingo įprastinė trauka ir greitis, atsirado šviesūs dūmai - patikrinkite, ar per klaidą neįpylėte į automobilio baką benziną vietoj dyzelinių degalų.

Darbo metu kuro siurblys yra tepamas dyzeliniais degalais, todėl įpiltas vietoje dyzelinių degalų benzinas ne tik normaliai nesudega variklio cilindruose, bet ir nuriebindamas siurblio ir purkštuvų detales iššaukia staigų erozinį siurblio ir purkštuvų detalių paviršių išdilimą, ypač didelių kontaktinių įtempimų zonose.

Priklausomai nuo įpilto benzino kiekio, kuro siurblys gali gana greitai sugęsti.

Jei iki įpylimo bake buvo likęs nedidelis dyzelinių degalų kiekis, o benzino įpilta daug, tai būtina kuo skubiau iš bako išpumpuoti arba išpilti mišinį, prapūsti degalų tiekimo žarnas suspaustu oru, pakeisti kuro filtrą ir prapumpuoti kuro siurblį švariais dyzeliniais degalais, tiekiant juos iš atskiro bakelio.

Jei į baką pateko palyginus nedaug benzino ir jo santykis mišinyje neviršija 10%, tai galima pabandyti pagerinti degalų tepamąsias savybes pilnai pripildžius baką dyzeliniais degalais arba įpilant į mišinį specialius tepimą gerinančius priedus, tokius kaip DIESEL-SHMIER-ADDITIV (firmos LIQUI MOLY) ir kt.

Tik savo laiku atlikus nurodytus veiksmus, galima tikėtis, kad neatidumas užpilant degalus leis išvengti neigiamų pasekmių ir nereikės atlikti brangiai kainuojantį siurblio ir purkštuvų remontą.

Jei Jūs neturite galimybės išpilti benzino arba jei prasidėjo negrįžtamieji gedimų procesai, atvykite pas mus ir mūsų specialistai mielai Jums padės.

Jūs taip pat galite gauti konsultaciją arba užsirašyti pas mus automobilio remontui telefonu +370 5 2152522
1
2
3
4
5
6
7