Jūsų automobilis su dyzeliniu varikliu neužsiveda rytais?

Pirmiausia patikrinkite ar variklis prasisuka su starteriu. Jeigu Jūsų automobilyje yra rankinė kuro pompa, tai, pripumpavę kuro, bandykite užvesti variklį.

Jeigu variklis sukasi, bet neužsiveda, tikrinkite pakaitinimo žvakių sistemą.
Įjunkite degima ir su kontroline lempute patikrinkite ar ateina srovė į pakaitinimo žvakes. Jeigu maitinimo į žvakes nėra, patikrinkite pakaitinimo žvakių saugiklį. Perdegusį saugiklį pakeiskite. Jeigu saugiklis geras, galimas gedimas relėje arba elektros tinkle. Suradę pašalinkite gedimą.

Jeigu srovė į žvakes ateina, tikrinkite pačias pakaitinimo žvakes.
Paprasčiausiai patikrinti galite nuėmę nuo pakaitinimo žvakių centrinę jungtį. Paimkite kontrolinę lemputę ir vieną jos laidą prijunkite prie akumuliatoriaus teigiamo poliaus (+). Kitą kontrolinės lemputės kontaktą paeiliui prilieskite prie pakaitinimo žvakių centrinio kontakto. Jeigu lemputė

užsidega, tai pakaitinimo žvakė gera, jeigu žvakė perdegusi – lemputė nedegs. Perdegusias žvakes pakeiskite veikiančiomis ir bandykite užvesti variklį.
Patikrinkite ar įjungus degimą tiekiama srovė į kuro siurblio elektromagnetinį vožtuvą. Jeigu srovės nėra, tikrinkite elektros tinklą ir paleidimo spynelę.

Jeigu srovės tiekimo sistema tvarkinga, tikrinkite degalų tiekimo sistemą.

Ant purkštuvų atlaisvinkite 1…2 vijomis didelio slėgio vamzdelių veržles ir starteriu pasukite variklį. Per didelio slėgio vamzdelių sujungimo su purkštuvais vietą turi pasirodyti kuras. Jei kuras nepasirodė, ieškokite nehermetiškumo degalų tiekimo sistemoje: nuo kuro bako iki kuro siurblio. Galimas ir pačio kuro siurblio gedimas.

Jeigu visi šie būdai nepadėjo užvesti variklio, tai atvykite pas mus ir mūsų specialistai mielai Jums padės.
 
1
2
3
4
5
6
7