APIE MUS      PASLAUGOS      PREKYBA      SPECIALŪS PASIŪLYMAI      KONTAKTAI      TINKLAPIO SCHEMA
 

 
 

 

ISTORIJA

Mūsų bendrija įkurta 1993 metais. “Šiaurės miestelio” nuomojamose patalpose pradžioje dirbo 3 specialistai iš Vilniaus kuro aparatūros gamyklos. Buvo siūlomos sekančios paslaugos: didelio slėgio degalų siurblių reguliavimas ir pilnas remontas; purkštuvų reguliavimas ir remontas; dyzelinių variklių diagnostika ir aptarnavimas.

Tęsiant veiklą didėjo darbo vietų skaičius, augo siūlomų paslaugų asortimentas. 1998 metais atidaryta degalų sistemos dalių parduotuvė, nuo 1999 metų atliekamas turboįpūtėjų remontas, o nuo 2002 metų atliekamas kapitalinis dyzelinių variklių remontas. Atliekama variklio elektroninio valdymo sistemų diagnostika bei degalų siurblių su elektroniniu valdymu reguliavimas. Šiuo metu pradėtas Common Rail degalų sistemos elementų remontas.

2002 m. spalio mėn. “Dyzelservisas” įsikūrė naujose patalpose: Liepkalnio g. 69, Vilnius.

Plačiau apie mūsų įmonės autorizaciją, siūlomas paslaugas, aptarnaujančio personalo kvalifikaciją, naudojamus įrengimus, prekybą.

Prašymą/skundą dėl mūsų interneto svetainėje įsigytos paslaugos galite pateikti Valstybinei vartotojų teisių apsaugos tarnybai (Vilniaus g. 25, 01402 Vilnius, el. p. tarnyba@vvtat.lt, tel. 8 5 262 67 51, faks. (8 5) 279 14 66, interneto svetainė www.vvtat.lt), taip pat Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos teritoriniams padaliniams apskrityse ar užpildyti prašymo formą EGS platformoje http://ec.europa.eu/odr/

 


  

Kodėl dyzelis?

Su kokiu varikliu pirkti automobilį?
Šis klausimas kyla visiems norintiems pirkti automobilį. Pabandysime išsiaiškinti, kuriam iš variklių suteikti pirmenybę: dyzeliniam ar benzininiam, su turboįpūtimu ar be jo.
Pradžioje apžvelgsime šių variklių privalumus ir trūkumus... daugiau

 


Mūsų patarymai

daugiau

     
A.Andrejevo TŪB "Dyzelservisas" ©1993 - 2011 Visos teisės apsaugotos