002
001


 
 

Jūsų automobilis su dyzeliniu varikliu pradėjo sunkiai užsivedinėti dieną (karštas)?

 Pirmiausia išsiaiškinkite papildomus šio defekto simptomus:
   - ar variklio temperatūra turi įtakos užvedimo laikui;
   - ar variklio temperatūra turi įtakos variklio sukimo greičiui užvedimo metu;
   - ar turi įtakos variklio užvedimui laikas, praėjęs po variklio išjungimo.

 Jeigu Jūs išsiaiškinote, kad didėjant variklio temperatūrai, krenta jo sukimo greitis užvedimo metu, tai su didele tikimybe galima teigti, kad tai yra starterio defektas.

Tiksliausiai tai galima patikrinti su <<srovės replėmis>>.

Labai svarbu patikrinti įtampą ant elektromagnetinio vožtuvo  variklio užvedimo metu sukant starteriu. Jei įtampa yra mažesnė nei 8 voltai, tai blogo paleidimo priežastimi gali būti nepilnai atsidaręs elektromagnetinis vožtuvas. Tačiau galima imituoti pilną elektromagnetinio vožtuvo atsidarymą. Tam reikia elektromagnetinį vožtuvą išsukti iš aukšto slėgio kuro siurblio, išimti šerdį ir spyruoklę ir įsukti jį atgal. Jei variklis užsivedė gerai, tai problemos ieškokite elektrinėje dalyje (starterio defektai, blogi kontaktai ir t.t.) arba sugedęs pats elektromagnetinis vožtuvas. 

DĖMESIO!        Elektromagnetinis vožtuvas turi būti išsukinėjamas labai atsargiai,  švariose sąlygose, nes menkiausias purvo kiekis gali nepataisomai pakenkti kuro siurbliui.

DĖMESIO!        Jūs turite prisiminti, kad paleidę variklį be elektromagnetinio vožtuvo šerdies, jei Jūsų automobilio kuro siurblys neturi mechaninės kuro atjungimo svirties, Jums teks gesinti variklį įjungus pavarą ir nuspaudus stabdžio pedalą. Nepalikite tokio automobilio su įjungta pavara nuokalnėje – pradėjęs riedėti užsives!

 Jei Jūs išsiaiškinote, kad variklio temperatūros pakilimas pasunkina užvedimą, ir ypač sunkiai jis užsiveda laikotarpyje tarp10…15 minučių po išjungimo, tai to priežastimi gali būti  plunžerinės poros susidėvėjimas. Tai patikrinti galima tik nuėmus didelio slėgio kuro siurblį nuo variklio ir patikrinus jį ant specializuoto stendo. 

Jeigu visi šie būdai nepadėjo užvesti variklio, tai atvykite pas mus ir mūsų specialistai mielai Jums padės.

 

 


APIE MUS  |   PASLAUGOS   |   PREKYBA  |  PATARIMAI  |  SKELBIMAI

A.Andrejevo TŪB "Dyzelservisas"   Liepkalnio g. 69,  2030 Vilnius  
tel.: +370 5 2152522 (servisas),  +370 612 58168,  +370 5 2152523 (parduotuvė)   faksas +370 5 2152526   
el.paštas: info@dyzelservisas.lt